Вівторок, 15.10.2019, 03:59
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Ремонт ПК Рівне
Надійність і швидкодію Вашого комп'ютера залежить не тільки від встановленого всередині «заліза», але також у великій кількості випадків від якості установки і настройки операційної системи (Windows XP. Windows 7) та основних програм (драйверів, пакети кодеків, мультимедіа програвачі, архіватори, файлові менеджери). 

Від цього залежить працездатність і швидкодію більшості додатків: не запускаються ігри, не показує відео, немає звуку, не працює принтер або сканер. 

Самовпевнені дилетанти, як правило, тільки погіршують становище. При своєчасному втручанні фахівців, Ви уникнете безлічі проблем і аварійних ситуацій, а також не втратите важливу інформацію.


Встановлення ОС: Windows  XP(sp3) , 7 (32-64 bit)

Операційна система (ОС) — це пакет програмного забезпечення, що виконує управління апаратною частиною комп'ютера і організовує взаємодію з користувачем.

Встановлюємо, відновлюємо та налаштовуємо наступні версії ОС Windows: XP (sp3) / 7 (32-64 bit) , максимально оптимізувавши процес роботи комп'ютера. В послугу входить, перерозбивка жорсткого диску на розділи та встановлення пакету необхідних програм Win Rar, Win Zip , Microsoft Oficce , AIMP3 ,  K-Lite Codec Pack. K-Lite Codec . Також встановлення програми для віддаленої підтримки користувачів.

Вартісь: 100 грн

100% Free Dating Online.. © 2019