П`ятниця, 26.02.2021, 03:50
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Ремонт ПК Рівне

Як відомо, темпи технічного прогресу в області комп'ютерної техніки одні з найвищих. Наслідками вдосконалення технологій виробництва комп'ютерних комплектуючих є регулярна поява потужніших модулів у тій же ціновій ніші, де раніше знаходилися їхні менш потужні попередники. Іншими словами, час знецінює раніше випущені комп'ютерні комплектуючі не стільки за рахунок фізичного зносу, скільки за рахунок морального старіння.

Для оцінки темпів морального старіння можна скористатися так званим Законом Мура. Саме Гордон Мур, один із засновників всім відомої компанії Intel, у 1965 році першим помітив закономірність, яка з часом стала називатися законом Мура. А саме: кількість транзисторів на кристалах процесорів (CPU), чіпів і ін. наборів комп'ютерної логіки (а, це означає, і їхню продуктивність) зростає приблизно в два рази кожні півтора - два роки.

Під зростаючі можливості апаратної частини комп'ютерної техніки виробники програмного забезпечення розробляють нові версії програмних продуктів.  Регулярно вони  виявляються практично непрацездатними на комп'ютерах, випущених кілька років тому. Наслідки цього процесу для Покупця можна оцінити, визначивши цінність апаратної частини комп'ютера через відповідність рівню сьогоднішніх споживчих запитів. А це, як вже зрозуміло, не константа, навіть при тому, що потужність і  фізичний стан раніше придбаного устаткування не погіршуються.

Я не залишаю своїх Клієнтів наодинці з рано чи пізно починаючою застарівати технікою. Піклуючись про підтримку рівня відповідності раніше придбаної Клієнтом техніки, я надаю  послугу  подальшої МОДЕРНІЗАЦІЇ.

             Хочете встигати за прогресом — раз на рік  робіть  апгрейд ПК (розповсюджена англійська назва процедури модернізації) . Також дбайте про своє програмне забезпечення поновлюйте або перевстановлюйте Windws для уникнення труднощів з роботою ПК    раз на пів року. Не хочете — забудьте про нові версії програмного забезпечення Windows і користуйтеся лише звичними і перевіреними. Тоді наявної потужності комп'ютера буде вистачати років на три, а потім у Вас почнуться труднощі в роботі з машинами колег і друзів, адже у них версії програм будуть оновлюватися. 

100% Free Dating Online.. © 2021